Tanıtım
Tanıtım

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Alfa Haber Ajansı, 2013 yılında internet yayıncılığına yerel habercilik anlayışı ile haberlerankara.com olarak başlamıştır. 2019 yılına gelindiğinde ise Haberlerankara.com’u da aktif hale getirerek. Ulusal yayıncılık anlayışı ile internet haberciliğine soluksuz devam etmektedir.

Alfahaberajansi.com: Siyaset, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Eğitim, Teknoloji ve diğer tüm kategorilerde güncel ve hızlı haber sunmak ve internet kullanıcısının haber ağına ulaşmasını kolaylaştırmak için sektörde faaliyet gösteren geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

VİZYONUMUZ

Tarafsız Habercilik Anlayışı: HaberlerAnkara.com’da yayınlanan haberlere konu edinen olgulara veya haberlerde adı geçen kişilere tarafsız habercilik anlayışı içinde yaklaşmaktadır. Okuyucularımıza aracı görevi gördüğümüzü atlamadan hiç bir haberin anlam bütünlüğünü değiştirmemeyi ve hiç bir haberi göz ardı etmemeyi amaç haline getirdik.

İnternet okuyucusuna sunduğumuz haberin içeriğini ayrım gözetmeksizin sunuyoruz. Doğru, gerçek, anlaşılır, sade ve yalın hali ile haberi okuyucuya sunuyoruz. Okur haberi kendi öz duygularına göre değerlendirmelidir. Habercilik alanında ki faaliyetlerimizde bireye kötü-iyi kavramı geçirmeyecek şekilde haber sunmaya gayret gösteriyoruz.